PageRanking.pl

Moderowany katalog stron internetowych

TELEFONIA Kategoria: TELEFONIA

Ostatnio dodane / zmodyfikowane strony:

 • Vanberg Systems - telefonia VoIP »

  Firma Vanberg Systems proponuje Państwu nowoczesną telefonię VoIP. Jest to doskonała oferta dla firm, które korzystają z rozbudowanego systemu telekomunikacji i płacą wysokie rachunki za połączenia telefoniczne. Niestety, by mieć kontakt z klientem i by klient miał kontakt z pracownikami Waszej firmy, trzeba dzwonić, obsługiwać infolinie, korzystać z różnych usług telekomunikacyjnych, a to kosztuje. W związku z tym zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą firmy Vanberg Systems. Oferowane przez nas rozwiązania nie tylko pozwolą Wam sporo zaoszczędzić, ale i wpłyną na podwyższenie efektywności Waszej firmy. Zapraszamy na naszą stronę internetową vanbergsystems.pl, gdzie moża znaleźć wszelkie informacje dotyczące zakresu świadczonych przez nas usług, jak i dane do kontaktu z naszymi pracownikami. Teraz możesz przez miesiąc wypróbować nasze usługi bez zobowiązań. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup nowych i używanych telefonów komórkowych »

  Strona prezentuje ofertę handlu telefonami komórkowymi prezentowanej poniżej firmy. Omawiana oferta obejmuje atrakcyjne ceny i płatność w gotówce. Ten skup telefonów uwzględnia artykuły niemal wszystkich producentów. W zakres działalności sklepu wchodzi skup detaliczny i hurtowy. Urządzenia skupowane są zarówno od klientów indywidualnych, jak i od firm. Współpraca została dokładnie opisana na niniejszej stronie.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Telefony komórkowe »

  Telefony komórkowe rozpowszechniły się bardzo w ostatnich latach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, ale najbardziej w krajach bogatych (w niektórych biedniejszych sama elektryczność jest luksusem). Nasz portal powstał z myślą o wszystkich osobach, które zamierzają kupić telefon i chcą dowiedzieć się, jakie parametry mają poszczególne modele i jakie opinie krążą na ich temat.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: TELEFONIA

TELEFONIA - nowa podkategoria:


Nazwa:

Token:

Copyright © 2011-2021 Moderowany katalog stron