PageRanking.pl

Moderowany katalog stron internetowych

PRACA, KARIERA Kategoria: PRACA, KARIERA

Ostatnio dodane / zmodyfikowane strony:

 • Giełda pracy »

  Portal pracy Jobexpress.pl to najlepsze i zawsze aktualne oferty pracy w Polsce, krajach europejskich i nie tylko. Przekonaj się, że odnalezienie satysfakcjonującej propozycji zatrudnienia nie jest trudne. Odnajdziesz najbardziej aktualne, darmowe ogłoszenia praca z wielu branż m.in. administracja biurowa, finanse i bankowość oraz IT i e-commerce. Mamy oferty pracy dla wykwalifikowanej kadry kierowniczej oraz pracowników fizycznych i studentów. Dodatkowo dostaniesz cenne porady i wskazówki ułatwiające odnalezienie należytej oferty.

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt ochrony danych osobowych »

  Wejdź na naszą witrynę Agami, żeby zorientować się jakiego typu wsparcie można sobie zagwarantować, gdy zapowiedziana jest kontrola GIODO. Zgodnie z ustawą dane osobowe należy zgłaszać do rejestracji w UODO. Administrator bezpieczeństwa informacji typowany jest w danej spółce przez kogoś takiego jak administrator danych osobowych. Agami przygotowuje dokumentację i prowadzi przydatne szkolenia, aby przedsiębiorstwa mogły należycie wywiązać się z zadań poaudytowych. Jeżeli zdecydujesz się zawrzeć umowę z Agami, masz zapewnione stałe wsparcie doradcze. Dane osobowe, które przetwarzane w związku z zatrudnieniem to dane, których nie musimy zgłaszać do rejestracji.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia budowlane »

  Prezentowana strona, niewątpliwie powinna przypaść do gustu każdemu inżynierowi. W serwisie strefainzyniera_pl, znajdziesz szereg wartościowych tekstów odnośnie inżynierii, np. o prawie budowlanym, a także forum na którym piszą osoby bardzo dobrze znające się we wszelkich kwestiach mających związek z inżynierią. A na dodatek, za pośrednictwem prowadzonego przez nas wortalu, będziesz mógł uzyskać pracę! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych inżynierów na stronę. Zwłaszcza, że wszystkie treści zamieszczone w serwisie zostały przygotowane przez fachowych inżynierów.

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Umowa o dzieło »

  Jeśli zamierzasz podpisać umowę cywilnoprawną, jaką jest umowa o dzieło, z pewnością zainteresują Cię informacje, jak taką umowę zawrzeć bez narażania się na ewentualne konsekwencje ze strony Inspekcji Pracy. Umowa o dzieło nie jest bowiem tym samym, co umowa o pracę i nie w każdym przypadku można ją zawrzeć.Aby dowiedzieć się zatem, jak prawidłowo zawrzeć umowę o dzieło, pobrać wzór umowy o dzieło, umowy o pracę czy umowy zlecenia, a także wiele innych wzorów kadrowych i płacowych, zapraszam Cię do odwiedzenia mojej strony www.kadrywpraktyce.pl, poświęconej tematyce umów o pracę, umów o dzieło i zlecenia. Znajdziesz tu bazę porad kadrowych, informacji na temat prawa pracy w praktyce, setki przydatnych przy zatrudnianiu pracowników wzorów pism i umów i wiele innych. Wszelkie nasze zasoby udostępniamy nieodpłatnie, za pośrednictwem strony staramy się bowiem edukować społeczność i zwracać uwagę na wszelkie ważne kwestie, związane ze stosunkiem pracy, umowami zlecenia i umowami o dzieło.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cv wzór »

  Każdy z nas ma świadomość, że w roku 2012 mamy zakłócanie jeśli chodzi o oferty profesji dla ludzi ze umiarkowanym a nawet wyższym wykształceniem. Oczywiście, jeśli jesteś komputerowiec i wysoce wykwalifikowanym inżynierem propozycyj profesji jest w rzeczy samej masa. Ale co z osobami, które posiadają typowe wykształcenie, są po kierunkach takich jak socjologia, pedagogika, psychologia i tym pokrewne. Sektor pracy bardzo się przeistoczył, zwłaszcza dla młodych ludzi, jacy pozostają bez profesji. Tym samym z pomocą przychodzi prezentowana strona internetowa i jak sama nazwa mówi, zawiera on wzory curriculum vitae, które zdołają Ci niezwykle odciążyć w poszukiwaniach profesji. Możesz nie zaufać, ale współcześnie pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a w dokumentach aplikacyjnych zdołasz to bardzo poprawnie zaznaczyć. Doskonałe czarno-białe cv powoli odchodzi w niepamięć a wkraczają innowacyjne, oryginalne wzory i przede wszystkim życiorys w formie infografiki. Przekonaj się już sam.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy dla lekarzy w Polsce i za granicą »

  Oferty pracy dla lekarzy, pielęgniarek oraz innych służb medycznych. Lekarze szukają pracy w internecie. Pielęgniarki poszukują ogłoszeń o pracę na stronach internetowych oraz portalach internetowych. Oferty pracy dla lekarzy są coraz częściej publikowane w serwisach internetowych w tym na naszym portalu. Portal pracamedycyna_pl zdobywa coraz większą popularność wśród lekarzy i pracowników służby zdrowia.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: PRACA, KARIERA

PRACA, KARIERA - nowa podkategoria:


Nazwa:

Token:

Copyright © 2011-2021 Moderowany katalog stron