PageRanking.pl

Moderowany katalog stron internetowych

AKTUALNOŚCI Kategoria: AKTUALNOŚCI

Ostatnio dodane / zmodyfikowane strony:

 • Opieka nad osobami starszymi w Nowym Sączu »

  Prywatny dom opieki (Kraków) to obszar profesjonalnej i wygodnej dbałości nad osobami starszymi. Opieka nad osobami starszymi (Nowy Sącz) organizowana jest poprzez wykwalifikowany personel, w tym mężczyźni i kobiety o kompetencjach medycznych i rehabilitacyjnych. Dps (Gorlice) zlokalizowany jest w otoczeniu zieleni oraz małej architektury, ławeczek, przychylnych wypoczynkowi przebywających tam osób. Dps (Małopolska) dba również o kondycję ruchową, przewodnicząc gimnastykę z zastosowaniem rowerów treningowych i rzemieni wibracyjnych oraz dodatkowo zbiorowe ćwiczenia ruchowe dobrane do specyfiki kondycyjnej osób starszych. Na miejscu zapewniona jest również zasadnicza opieka medyczna.

  Data dodania: 05 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prasa lokalna powiatu kępińskiego »

  "Ziemia Kępińska" jest gazetą lokalną wydawaną w nakładzie 10 tys. sztuk. Jest to również portal internetowy zarejestrowany w sądowym rejestrze prasy jako dziennik. Poza informacjami z regionu zawiera opinie miejscowych publicystów (w postaci felietonów), wywiady ze znanymi w okolicy osobami, komentarze wydarzeń z powiatu kępińskiego.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Promocje, wyprzedaże »

  Serwis powstał z myślą o osobach szukających w necie okazji cenowych. Jest idealną forma bezpłatnej reklamy dla biznesów które mogą promować własne wyroby i usługi. Zwiększając zakres działalności i tym samym dochody biznesu. Przeglądanie i przedstawianie propozycji jest gratisowe. Nie marnuj czasu bądź pierwszy od konkurencji.

  Data dodania: 02 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gostynińska telewizja internetowa »

  Życie Gostynina podane rzetelnie i dokładnie. Na portalu każdy znajdzie moc informacji kulturalnych, politycznych oraz sportowych. Opis rozwoju spółek Stara Betoniarnia oraz Zamek Gostyniński. Odwiedzający mogą komentować interesujące ich artykuły, jak również dodawać darmowe ogłoszenia drobne. Kierowców ucieszą zawsze aktualne ceny paliw na miejskich stacjach benzynowych.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia w internecie »

  Przejrzysty serwis Niusek_pl to wspaniałe miejsce, by dodać bądź znaleźć przyciągające ogłoszenie zakupu nieruchomości bądź kupna samochodu albo pracy w Warszawie. Jeżeli zadecydujesz na dodanie do serwisu ogłoszenia zrobisz to bezpłatnie. I zapomnij dostarczyć danych kontaktowych, a na pewno ktoś się zainteresuje i zadzwoni w temacie ulokowanego za sprawą Ciebie ogłoszenia.

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa giełda rolna »

  Dzisiejszy farmer w teraźniejszych czasach nie stroni od Internetu. Może odszukać tutaj dużo intrygujących porad, aczkolwiek dopiero z chwilą startu portalu sprzedambyka ma możliwość w pełnym stopniu wykorzystać potęgę globalnej sieci. Serwis ten nie tylko uwydatnia informacje o cenach zwierząt hodowlanych, cenach upraw czy sugestiach rolniczych, lecz prezentuje sobą i obfitą listę ogłoszeń. Korzystając z niej każdy rolnik może kupić czy sprzedać maszyny rolnicze, zwierzęta czy własne uprawy. Oferta handlowe są mocno zróżnicowane, zaczynając od koni, przez zboża, ziemniaki, a kończąc na przyczepach. Przyjazna oprawa graficzna ułatwia poruszanie się po wortalu wykreowanym idealnie dla farmerów powiązanych z ziemią i uprawą roślin. Przeczytaj oferty, zacznij zarabiać!

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcyjny przetarg drogowy »

  Na łamach portalu www znajdziemy liczne zgłoszenia przetargów. Znajdziemy tutaj ciekawe zamówienia z największych miejscowości Polski. Osoby zaciekawione z pewnością odnajdą na stronie ciekawe zlecenia. Można tutaj odnaleźć zamówienia publiczne z wielu branż, np. budowlanej. Ci, którzy pragną znaleźć przetarg instalacyjny muszą tu zajrzeć. Serwis przedstawia także spis przedsiębiorstw z różnych sektorów.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prognoza pogody »

  Nie możesz być nigdy pewien, że po sprawdzeniu tego jaka jest prognoza pogody wychodząc na zewnątrz nie spotyka Cię przykra niespodzianka. Czasami lepiej po prostu tylko ogólnie przygotować się do nadchodzących wydarzeń i sprawdzić to jaka jest pogoda na 16 dni. Unikniesz w tym momencie niepotrzebnej straty czasu. Poza tym pogoda w Polsce nie stwarza znowu zbyt wielkich problemów więc można czasami odpuścić sobie sprawdzanie jakiejkolwiek prognozy i pozwolić sobie na odrobinę spontaniczności.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Rzeszów »

  Ogłoszeniowiec to niezwykle profesjonalny i bardzo praktyczny serwis z sieciowymi ogłoszeniami. Odnajdziesz tu głównie propozycje związane z poszukiwaniem pracy, ale również wielorakie wiadomości o zakupie różnych towarów, przedmiotów czy surowców budowlanych. Na łamach naszego portalu każdy internauta ma możliwość znalezienia przedmiotu idealnego tylko dla siebie. Serwis udostępnia darmową opcję upublicznienia na przykład ogłoszenia o sprzedaży czy poszukiwaniu pracy.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI - nowa podkategoria:


Nazwa:

Token:

Copyright © 2011-2021 Moderowany katalog stron